Apple WWDC 2022 İçin Sınırlı Olan Davetiyelerini Göndermeye Başladı!

Apple WWDC 2022 İçin Sınırlı Olan Davetiyelerini Göndermeye Başladı!

Apple'ın dünya çapındaki geliştirici konferansı WWDC 2022 bu yıl sanal olarak gerçekleştirilecek fakat Apple Park'ta sınırlı sayıda davetliler ile yüz...

Apple'ın dünya çapındaki geliştirici konferansı WWDC 2022 bu yıl sanal olarak gerçekleştirilecek fakat Apple Park'ta sınırlı sayıda davetliler ile yüz yüze bir şekilde de gerçekleştirilebilir olacak.

Teknoloji devi, katılımcılara 6 Haziran'daki özel etkinlik için davetiyeler göndermeye başladı. Apple'ın son iki geliştirici konferansı pandemi nedeniyle tamamen çevrimiçiydi, kurumsal çalışanları haftada en az bir kez ofiste çalışmalarını gerçekleştirse de henüz tam anlamıyla adapte olamadılar.

Apple, Developer Program üyelerine 9 Mayıs - 11 Mayıs tarihleri arasında davetiye alabilmeleri için başvuru formu iletti. Katılımcıları rastgele seçecek olan Apple, davetiyelerin devredilemeyeceğini belirtti.

https://twitter.com/mixtapesareback/status/1524904291403583488

Seçilen katılımcılar 18 Mayıs'a kadar davete katılıp katılmayacağını yanıtlaması gerekiyor. Eğer yanıt gelmezse davetiye başka birisine sunulacak.

Apple WWDC 2022'de iOS 16, iPadOS 16, watchOS 9, tvOS 16 ve bir sonraki macOS sürümünü sergileyecek. Şirketin ayrıca dokuz yeni Mac modelinde test ettiğini söylediği M2 yongaları hakkında da konuşması bekleniyor.