Epic Games Store’da 399 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store’da 399 TL’lik Oyun Ücretsiz Oldu

Epic Games Store tarafından 399 TL değerinde olan Death Stranding ücretsiz hale getirildi.

Yılbaşına kadar ücretsiz oyun dağıtmasıyla gündeme gelen Epic Games Store kaliteli yapımları da ücretsiz hale getirmeye devam ediyor. Bu hafta birbirinden özel yapımları ücretsiz olarak sunan Epic Games Store şimdide Death Stranding oyununu ücretsiz olarak erişime açtığını duyurdu.

Death Stranding Ücretsiz Oldu

2023 yılına özel olarak Epic Games Store tarafından sunulan her gün ücretsiz oyun kampanyasına yeni oyun eklendi. Epic Games Store tarafından 399 TL değerindeki Death Stranding oyunu 24 saat boyunca ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilecek. Sunulan kampanyadan yararlanmak isteyen kullanıcıların farklı sürümden faydalanacağı belirlendi.

death.jpg

Death Stranding Sistem Gereksinimleri

Normal fiyatı 399 TL’den satışa sunulan Death Stranding Sistem Gereksinimleri eğer bilgisayarınıza uyarsa oyunu siz de kesintisiz bir şekilde indirebilirsiniz. Death Stranding Sistem Gereksinimleri olarak:

Minimum sistem gereksinimleri:

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Intel® Core™ i5-3470 veya AMD Ryzen™ 3 1200

Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: GeForce GTX 1050 4 GB veya AMD Radeon™ RX 560 4 GB

Depolama: 80 GB kullanılabilir alan

Her gün bir adet ücretsiz oyun sunmasıyla gündeme gelen Epic Games Store’nin hazırladığı bu kampanya kapsamında oyunlar 15 gün daha sürecek. İlk oyun 160 TL değerindeki Bloons TD 6 olurken ardından 39 TL değerindeki Horizon Chase Turbo, 39 TL değerindeki Sable, 33 TL değerindeki Them’s Fightin’ Herds, 179 TL değerindeki Wolfenstein: The New Order, 33 TL değerindeki LEGO Builder’s Journey ve 99 TL değerindeki Encased olarak belirlendi.