Netflix’ten Kısa Filmler Atağı

Netflix’ten Kısa Filmler Atağı

Netflix kısa filmler kategorisini kullanıcılara sunmaya başladı. Artık yeni özellik ile daha farklı içeriklere ulaşabilmek mümkün. Dünyanın en popüler...

Netflix kısa filmler kategorisini kullanıcılara sunmaya başladı. Artık yeni özellik ile daha farklı içeriklere ulaşabilmek mümkün. Dünyanın en popüler dijital içerik akış sistemi olan Netflix'te yeni bir dönem daha başladı. özel bir gösteriden esinlenerek hazırlanan yeni kategori kısa film olarak adlandırıldı. Kategorinin açılması ile dünyanın dört bir yanında popülerlik kazanmış içerikler ve Netflix tarafından hazırlanacak özgün içerikler bu kategori altında paylaşılacak. Şu anda kategori dahilinde Zoolander, Death at a Funeral, Monty Python and the Holy Grail, Midnight in Paris gibi pek çok başarılı bir içeriğe ulaşabilmek mümkün. Bu bakımdan Netflix kısa süre içerisinde zenginleştireceği kategorisi ile daha fazla kişi ulaşmayı ve daha fazla olumlu dönüş almayı başarabilir.

Kısa Film Dönemi Başladı

Kısa izleme sürelerine sahip olanların tercih edebileceği kısa film kategorisi, Netflix'in açıklamalarına göre kısa süre içerisinde daha zengin bir arşive sahip olacak. Netflix, kısa film izlemek isteyenler için uygulamayı çok daha cazip hale getirecek.