WhatsApp Yeni Güncelleme İle Karşımızda! Artık Eski Mesajlara Erişebileceksiniz

WhatsApp Yeni Güncelleme İle Karşımızda! Artık Eski Mesajlara Erişebileceksiniz

Hem dünya genelinde hem de Türkiye genelinde mesajlaşma uygulamaları içerisinde en popüler uygulama olarak karşımıza çıkan WhatsApp, her geçen gün yeni güncellemeleriyle karşımıza çıkıyor. WhatsApp yeni güncelleme ile karşımıza çıkıyor.

Çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, yeni güncellemeyle gündeme geldi. Eski mesajları aramayı kolaylaştıracak özellik üzerine çalışma yapan WhatsApp, beta kullanıcılarına açtığı yeni özellik ile eski mesajları görebilecek ve istediğiniz tarihe gitmenize imkan tanıyacaktır. Her geçen gün yeni özellikleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam eden WhatsApp en son anket oluşturmanıza imkan tanıyan bir özelliği sizlere sunmuştu. Şimdilerde ise aslında daha önce yapılmaya başlanmış olan ama rafa kaldırılmış olan bir yeniliğin yeniden gündeme geleceği belirlendi.

İstediğiniz Tarihe Göre Arama Yapabileceksiniz

whatsapp-guncelleme.jpg

WhatsApp tarafından gelecek güncellemeyle beraber WhatsApp konuşmalarınızda arama yapmanıza imkan tanınacak bir özellik karşınıza çıkacak. Gelecek özellikle beraber tarihe göre arama yapabileceksiniz. WhatsApp kullanıcılarına sunulan bu özellik aslında iki yıl önce denenmiş olsa da kullanıcıların kullanımına sunulmamıştı. Sadece deneme olarak kalmıştı.

Şuanda ise sadece İOS Beta kullanıcılarına sunulan bu özellik 22.19.0.73 kodlu güncellemede görüldü. Gelen bu güncellemeyle beraber bir sohbet içerisinde istediğiniz tarihe gidebilecek ve o mesajlara yeniden erişebileceksiniz. Bir mesajın tam tarihini bilmiyorsanız eğer bu özellik sayesinde o tarihe giderek siz de yazdığınız mesajı yeniden görebileceksiniz. WhatsApp tarafından yapılan bu güncellemenin ne zaman geniş çapta kullanıma sunulacağı ise henüz bilinmemektedir. Konuyla ilgili yeni gelişme olduğu takdirde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.