Xiaomi 12 Pro Fiyatı Cep Yakıyor

Xiaomi 12 Pro Fiyatı Cep Yakıyor

Xiaomi tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Xiaomi 12 Pro fiyatı cepleri yapacak durumda. İşte yeni telefon modeli ile ilgili ortaya çıkan son detaylar. 12...

Xiaomi tarafından tanıtımı gerçekleştirilen Xiaomi 12 Pro fiyatı cepleri yapacak durumda. İşte yeni telefon modeli ile ilgili ortaya çıkan son detaylar. 12 Nisan tarihi itibariyle 12 Pro versiyonu satışa çıkacak. Amiral gemisi model gündeme gelmeye devam ediyor. Telefonla ilgili paylaşılan son bilgilerde, şirketin oldukça yüksek bir etiket ile piyasaya girme hazırlığı yaptığı belirtildi. Bu doğrultuda bugüne kadar fiyat, performans ve uygun bütçeli modelleri ile tanınan Xiaomi, yeni bir politikaya geçiş yapmış da olabilir.

İşte Xiaomi 12 Pro Fiyatı

Xiaomi 11 versiyonları ile piyasaya giriş yapan ve yüksek satış rakamlarına ulaşan Xiaomi, bu yılki beklentilerini yükseltmiş durumda. Hem markanın hem de tüketicilerin daha fazla performans beklediği Xiaomi 12 serisi için gelen ilk bilgilerde başlangıç fiyatlarının 855 dolar olacağı belirtildi. Mevcut fiyatlar zaten yüksek olan dolar kuru nedeniyle Türkiye'de çok daha zorlu bir pazarın ortaya çıkmasına neden olurken, Xiaomi’nin 855 dolar ile Avrupa ve diğer bölgelerde satış yapacak olması, Türkiye'de fiyatların en yüksek seviyelerine ulaşmasına neden olacak. Bu da yeni amiral gemilerinin alınmasını 2022 yılında zorlaştıracak.